افزودن محصول

افزودن محصول جدید

در این بخش می توانید به طور کامل محصولات فروشگاه خود را مدیریت نمایید.

برای افزودن محصول جدید کافیست بر روی دکمه “افزودن محصول جدید” کلیک نمایید.

افزودن محصول

نام محصول:نام محصول خود را در این بخش وارد نمایید.

قیمت محصول:برای فروشندگان عزیز دو حالت جهت ورود قیمت محصول در نظر گرفته شده است.حالت اول قیمت اصلی محصول است که به صورت عادی در واحد تومان قید می گردد.

قیمت محصول

حالت دوم:گاهی ممکن است در نظر داشته باشید در هنگام ثبت محصول خود جهت ترقیب خریداران تخفیفی برای آن محصول در نظر بگیرید.سونریست برای فروشندگان خود دو حالت تخفیف در نظر گرفته است.

  • تخفیف عادی:در این حالت شما قیمت محصول خود را با تخفیف در نظر گرفته شده وارد می نمایید و این تخفیف اعمال شما تا زمان تغییر یا حذف آن باقی خواهد ماند.
  • تخفیف زماندار:در این حالت تخفیف اعمال شده شما دارای انتقضای مشخصی است و پس از پایان این زمان به صورت خودکار قیمت محصول به قیمت اصلی برگردانده می شود.

قیمت به همراه تخفیف

توجه:دقت داشته باشید در صورت اعمال تخفیف در کادر قیمت حتما قیمت بدون تخفیف محصول را وارد نمایید در غیر این صورت پس از پایان زمان تخفیف قیمت محصول شما به “رایگان” تغییر پیدا خواهد کرد.در این حالت مسئولیتی متوجه سونریست نخواهد بود.

تصویر محصول:در اینجا می توانید تصاویر محصول خود را وارد نمایید.جهت ارسال تصاویر محصول خود بر روی کلید افزودن   کلیک نمایید.حال با کیفیت ترین تصاویر موجود از محصول خود را انتخاب نمایید.

درج تصویر

جهت انتخاب “تصویر روی محصول” بر روی دکمه ای همانند تصویر زیر کلیک نمایید و از تصاویر  ارسال شده بهترین عکس را به عنوان تصویر روی محصول استفاده نمایید،و یا از بخش بارگذاری پرونده ها یک عکس دیگر بیافزایید.

تصویر روی محصول

حتما این مطلب در رابطه با تصاویر ارسالی را بخوانید

انتخاب دسته محصول:در اینجا می بایست دسته اصلی که محصول شما را پوشش می دهد انتخاب کنید مانند زیورآلات،اکسسوری،چرم و…..

انتخاب برچسب های محصول:مهمترین برچسب های مرتبط با محصول خود را در این بخش وارد نمایید ضروری است هر برچسب با علامت (,) از برچسب دیگر جدا گردد.

توضیح کوتاه: در چند سطر به صورت مختصر درباره محصول خود توضیح داده،در ارائه توضیحات محصول از بیانی رسمی و مودبانه استفاده نمایید و از کاربرد بیان دوستانه و محاوره ای به شدت بپرهیزید.عدم رعایت این نکته سبب رد درخواست ثبت محصول شما می شود.

ایجاد محصول:با کلیک بر روی این دکمه محصول شما ایجاد شده و برای تکمیل سایر اطلاعات مرتبط با آن به صفحه ویرایش محصول هدایت می شوید.در نهایت محصول برای بررسی کارشناس محصول ارسال می گردد.

ایجاد و افزودن جدید:با کلیک بر روی این دکمه اطلاعات اولیه محصول ثبت شده و فرم جدید خام دیگری برای ثبت محصول بعدی ایجاد می گردد. در نهایت هر محصول برای بررسی کارشناس محصول ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *