ثبت نام فروشندگان سونریست

اولین مرحله جهت پیوستن به فروشندگان سونریست و استفاده از مزایا و خدمات آن لازم است به صورت کاربر معمولی در وبسایت سونریست به آدرس www.sonerist.com ثبت نام نمایید.

  • تکمیل ثبت نام به عنوان فروشنده

برای تکمیل سایر مراحل وارد لینک زیر شوید

“http://sonerist.com/complete-the-registration-of-sonerist-vendors/”

مرحله اول ثبت نام

در کادر فوق نام کاربری که با آن نسبت به درخواست حساب فروشندگی در سونریست اقدام نموده اید را وارد نمایید و سپس بر روی ” بعدی” کلیک نمایید.

ثبت نام به عنوان شرکت

برای ثبت نام به صورت شرکتی در این صفحه گزینه “شرکت” را انتخاب کنید.و سایر بخش های فرم را تکمیل و بر روی “بعدی” کلیک نمایید.

دومین مرحله ثبت نام

توجه: منظور از آدرس اینترنتی فروشگاه آدرس فروشگاه شما در سایت سونریست است که به آخر آدرس اینترنتی http://sonerist.com/bazar/ افزوده می شود.این فیلد را با عبارات انگلیسی پر کنید.توصیه می شود آدرس انتخابی شما با برند و یا نام فروشگاهتان یکی باشد.به طور مثال اگر برند شما sonerist باشد بهتر است در این فیلد عبارت sonerist را وارد نمایید در نهایت آدرس فروشگاه شما در سونریست به صورت زیر خواهد بود:

http://sonerist.com/bazar/sonerist

بر حسب نوع ثبت نامی که انتخاب نموده اید (در اینجا شرکتی) اطلاعات جانبی دریافت می گردد.

دومین مرحله ثبت نام

سایر مراحل عمومی

سومین مرحله ثبت نام

پس از تکمیل این مرحله بر روی “بعدی” کلیک نمایید.

توجه: در صورتی که در بخش عنوان شغلی مقدار “نماینده شرکت/فروشگاه” را انتخاب کنید می بایست اجازه نامه رسمی در سربرگ شرکت و یا فروشگاه که به امضای بالاترین مقام مسئول آن شرکت(یکی از دارندگان حق امضا) یا فروشگاه رسیده باشد را آماده و ارسال نمایید.

توجه:در صورتی که فروشنده ای (فقط در حالت ثبت نام به صورت فروشگاه) فاقد سربرگ رسمی باشد می بایست اجازه نامه در برگ A4 تمیز و بدون خط خوردگی نوشته شود و به امضا مسئول برسد.

در مرحله بعد می بایست مدارک خواسته شده ای که با علامت (*) مشخص شده است را انتخاب و ارسال نمایید.

چهارمین مرحله ثبت نام

در صورت موفقیت آمیز بودن تمامی مراحل ثبت نام شما تکمیل و کد تامین کنندگی برای شما ایجاد می گردد.بر روی “ادامه”کلیک نمایید.

پنجمین مرحله ثبت نام

توجه:کد تامین کنندگی (VenCode) شماره شناسایی شما بوده و تمام ارتباطات سونریست با شما از طریق این کد انجام خواهد پذیرفت،لذا در حفظ آن کوشا باشید.یک نسخه از این اطلاعات به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پس از اتمام این مراحل درخواست و مدارک ارسالی شما توسط کارشناسان سونریست بررسی شده و در صورت تائید،حساب کاربری شما به فروشنده ارتقا خواهد یافت و مراتب از طریق پست الکترونیکی و پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.